RETRO RÁDIÓ

Lángokban a Testnevelési Egyetem, óriási a tűz! - Fotók

The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2015. 10. 15. 09:02

Csütörtök hajnalban kigyulladt a Testnevelési Egyetem atlétikai csarnoka, óriási a káosz, a szomszédos irodaházra is átterjedtek a lángok.

Hatalmas lángok csaptak fel csütörtök hajnalban a Testnevelési Egyetem atlétikai csarnokában. A 3000 négyzetméteres, faszerkezetű épületben villámsebességgel terjedt szét a tűz, csaknem 20 tűzoltó egység próbálta megfékezni a lángokat. A dolgukat nehezítette, hogy csak kívülről tudtak oltani, mert nem tudtak bejutni az épületbe. Végül azonban sikerrel jártak.

A tűz közben átterjedt a szomszédos irodaház három emeletére is. A csarnok statikailag megsérült a tűzvészben, valószínűleg menthetetlen az épület. Egyelőre nem tudni, hogy mi okozta a katasztrófát, de szerencsére személyi sérülés nem történt.

A környéken hatalmas a káosz. A BKK tájékoztatása szerint a 61-es villamos helyett pótlóbusz közlekedik a teljes vonalon. A 139-es, a 140-es és a 142-es autóbusz pedig terelt útvonalon jár. De több sávot is lezártak a forgalom elöl. Az Alkotás utca környéke gyakorlatilag járhatatlan.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.