RETRO RÁDIÓ

A legszigorúbb határellenőrzés Hegyeshalomnál

Brenner Balázs
Szerző
Brenner Balázs
Létrehozva2015. 10. 03. 20:03

Ismét ellenõrzik az autósokat az osztrák hatóságok a Hegyeshalom - Nickelsdorf határátkelési pontnál, az M1-es autópályán emiatt torlódás alakult ki.

Az M1 aktuális csatorna legfrissebb tudósítása szerint a személyautókat és a furgonokat is ellenőrzik Hegyeshalomnál,

utóbbiakat félreállítják és a rakterüket is átvizsgálják,

embercsempészek és migránsok után kutatnak a hatóságok.

A beszámolóból kiderült, hogy 3-4 hete nem volt ilyen szigorú határellenőrzés, az utóbbi időben csak szúrópróbaszerűen igazoltattak a határnál.

Alig negyedóra alatt több kilométeres torlódás alakult ki az M1-es autópálya Ausztria felé vezető oldalán, a rendőrség az autósok türelmét kéri, illetve azt, hogy az érintett útszakaszon fokozott figyelemmel közlekedjenek.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.