RETRO RÁDIÓ

Lezárták az összedőlt budai rakpartot. Teljes útzár!

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2015. 08. 23. 10:35

Újabb dugókra számíthatnak a fõvárosban közlekedõk, szeptember közepéig várható forgalomkorlátozás a budai alsó rakparton.

Megkezdik a helyreállítási munkákat vasárnap a Budai alsó rakparton a Döbrentei térnél, ahol a hét eleji özönvízszerű zivatar miatt az Ördög-árok kiömlőnyílása mellett megsérült a partfal, közölte a Budapesti Közlekedési Központ.

 

A BKK jelezte, hogy a tervezett félpályás, váltakozó irányú lezárástól eltérően vasárnap reggel 9 óráig

a rakpart csak a Mozaik utca és a Döbrentei tér között lesz járható,

mivel a munkavégzés megkezdésekor teljes útzár szükséges a Döbrentei tér melletti munkaterületnél. Az észak felé közlekedők először a Halász utcánál hajthatnak majd le a rakpartra. 

A Fővárosi Csatornázási Művek szakemberei ideiglenes fóliaszigetelést helyeztek el az Ördög-árok kiömlőnyílása mellett, hogy egy esetleges eső, vagy a Duna ne mossa ki jobban.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.