RETRO RÁDIÓ

Botrány a színháznál: meztelenül pajzánkodott a pár, gyerekek is látták

Botrány a színháznál: meztelenül pajzánkodott a pár, gyerekek is látták
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 12. 03. 13:45

Az idős pár nem először került összetűzésbe a rendőrökkel, most is részegen vétettek a törvények ellen.

Letartóztatott a rendőrség egy 70 éves nőt és egy 60 éves férfit, mert a járdán szexeltek egy belvárosi színház előtt, a floridai Clearwaterben – írja a The Smoking Gun amerikai bűnügyi hírportál.

Fotó: Google Maps

Az idős pár hálaadás estéjén esett egymásnak a Capitol színház előtt. Egy szemtanú szerint a 70 éves Susan Roscillo letolt nadrággal a hátán feküdt, egyik kezével maszturbált, a másikban pedig párja, a 60 éves Robert Kellogg péniszét tartotta. Az esetet súlyosbítja, hogy a jelenetet egy kiskorú, 12 éves gyerek is látta.

A rendőrségi jelentés szerint, Kellogg azonnal elismerte a történteket, együttműködött a hatósággal és elnézést kért, Roscillo azonban üvöltözött és ügyvédet követelt. A rendőrök szerint mindketten részegek voltak. Mindkettőjüket a megyei börtönbe vitték, ahol letartóztatásba kerültek, az óvadékukat fejenként 10 ezer dollárban (közel 3 millió forintban) állapította meg a rendőrség.

Novemberben egyszer már letartóztatták Roscillot, mert egy kibontott dobozos sör volt nála az utcán. Kelloggot sem először tartóztatták le, több, nyilvános alkoholfogyasztással és részeg rendzavarással kapcsolatos ügye volt már. A bírósági iratok szerint mindketten hajléktalanok.

Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.