RETRO RÁDIÓ

Botrányos szexvideót forgatott a rendőr, íme az irodai aktus +18

Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2018. 08. 24. 07:00

Mondanunk sem kell, hogy azonnal vége lett a perverz rendfenntartó karrierjének...

Kiszivárgott annak a perverz amerikai rendőrnek a titkos szexvideója, akit még márciusban rúgtak ki az állásából, miután sikerült az irodájában magáévá tennie egy rejtélyes nőt, és az egészet testkamerával rögzítenie.

A zűrös életű Anthony Doran egy meghajtón tárolta a bizonyító erejű felvételt, amit később, egyik kollégája megtalált. A felvétel azután lett nyilvános, hogy a zsaru ellen bejelentés érkezett: állítólag néhány rendőrtársával jó alaposan megvert valakit.

A lányról csak annyit tudni, hogy nem rendőr volt, ám kilétét homály fedi.

Nem ez a videó volt egyébként az egyetlen durva dolog, amit a férfi gépén találtak. A meghajtó tele volt szexképekkel, az egyiken konkrétan egy ötéves kislány látható meztelenül.

 

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.