
Uri Geller szerint nincs kétség, a földönkívüliek megérkeztek
A világhírű mágus, Uri Geller szerint nincs többé kétség: a földönkívüliek megérkeztek, és szisztematikusan készítik elő a terepet a tömeges leszálláshoz.
Uri Geller már egy ideje árgus szemekkel figyeli az égen zajló eseményeket és a megmagyarázhatatlan földi jelenségeket. A parafenomén meggyőződése, hogy a közelmúltban tapasztalt hatalmas káosz – amikor az Egyesült Államokban egyetlen nap alatt több mint 10 000 repülőjáratot kellett törölni vagy késleltetni egy állítólagos szoftverhiba miatt – valójában nem emberi mulasztás eredménye volt. Bár a hatóságok tagadják a kibertámadást, Geller szerint ez egy szándékos „erődemonstráció” volt a csillagok közül.

Fotó: Bors /
A mágus rámutatott: nemcsak a légi közlekedés, hanem a globális internetelérés és a WhatsApp leállásai is gyanúsan egybeesnek a megszaporodott UFO-észlelésekkel.
Célkeresztben a nukleáris fegyverek
Ami azonban a legaggasztóbb Geller szerint, az az idegenek élénk érdeklődése a legveszélyesebb fegyvereink iránt. Az X-en (korábban Twitter) közzétett videójában arról beszél, hogy az azonosítatlan repülő tárgyak szinte „megszállták” a stratégiai pontokat.
"Semmi kétségem nincs afelől, hogy az idegenek a mi kifinomultnak hitt rendszereinket tesztelik. Ez valami nagyszabású dolog! Rengeteg UFO-t láttak atomerőművek, nukleáris tengeralattjárók és rakétabázisok felett. Figyelnek minket, tesztelnek minket"
– jelentette ki Geller.
A látnok emlékeztetett rá, hogy ez a jelenség nem újkeletű: már az 1940-es években, az atombomba kifejlesztésekor is megjelentek a korongok a kísérleti telepek felett, de az utóbbi időben a Pentagon is elismerte, hogy fogalmuk sincs, mik azok a tárgyak, amik a haditengerészeti flottákat követik.
Uri Geller: Készüljünk a tömeges UFO-leszállásra!
Geller már korábban is felszólította a NASA-t, hogy vegyék komolyan a fenyegetést. A figyelmeztetése azután vált sürgetővé, hogy a csillagászok egy hatalmas, tőlünk 4000 fényévre lévő energiaforrást fedeztek fel, amely óránként háromszor bocsát ki magából gigantikus energiakitöréseket.
"Egy csapat, amely a világegyetem rádióhullámait térképezi fel, valami szokatlant talált. Nincs kétségem afelől, hogy ez egy nálunk sokkal fejlettebb idegen intelligenciához köthető. El kell kezdenünk megfejteni az üzeneteiket! Hamarosan felkészítenek minket egy tömeges leszállásra" – írta Instagram-oldalán.
Geller szerint az idegenek már nem csak a távolból figyelnek, hanem aktívan bénítják meg a földi infrastruktúrát, hogy lássák, mennyire vagyunk sebezhetőek. A parafenomén szerint a folyamat megállíthatatlan – írja a Mirror.






