4°C
7°C

Otília, Luca névnapja

RETRO RÁDIÓ

Létezik Venom? – Meglepő, mit állít az X-aktákat megnyitó magyar ufókutató – Videó!

Létrehozva2025. 09. 23. 19:00

Futótűzként terjed a TikTokon egy felhasználó videósorozata, amivel hátborzongató lényt mutat meg. Az influenszer egy olyan szörnyet talált Panamában, amelyről sokan azt hiszik, hogy a Marvel-filmek antihőse, Venom lehet. De mi az igazság? Meg fogsz lepődni!

Mozog, növekszik és mintha nem földi eredetű lenne egy egészen különös „valami”, amit nemrég egy Panamában élő TikToker talált. A közép-amerikai influenszer videói most vírusként söpörnek végig a közösségi médiában. Lehet, hogy Venom létezik, és már köztünk van?

venom
Az ufórajongók szerint a Marvel-filmekből ismert antihős, Venom létezhet / Fotó: JLPPA / Bestimage

Venomnak hiszik

Azon tanakodnak most több ezren az interneten, hogy mégis mit találhatott a KingPanama nevű TikToker. A férfi egészen elképesztő sztorival állt elő a 160 ezer fős követőtáborának. Azt állítja, hogy talált egy meteoritot, amit hazavitt, ám nem ez a legfurcsább az egészben. Videókon mutatja be, hogy a kő életre kelt: amikor hazavitte, fekete csápok kezdtek kinőni belőle, amik mozogtak, szinte lélegeztek.

A férfi végig dokumentálja, ahogy a furcsa valami cseperedik és egyre rémisztőbbé válik:

  • egyre csak nő, 
  • rohadt hús szaga van,
  • és magától mozog...

Az emberek találgatni kezdték, hogy mégis mi lehet az: ha tényleg meteoritból kelt ki és él, akkor lehet, hogy egy igazi földönkívüli? Vannak akik szerint igen, és az orrunk előtt a bizonyíték az űrlények létezésére!

Az ufó-hívők el is keresztelték Venomnak, a Marvel-filmből ismert fekete, csápos, rémisztő antihősről, ami felfalja a rosszfiúkat, és megmenti a bolygónkat a gonosztól. Bár nagy most az érdeklődés a „Venom” iránt, a szakértők azonban nyugalomra intenek. Szerintük nincs itt semmi látnivaló: a mozgó valami csak egy gomba lehet, a„ Clathrus archeri ”, más néven Ördögujj vagy Büdösszarvú Polip. Ez a gombafaj épp úgy viselkedik, mint a panamai Venom, és ennek is rothadt hús szaga van - írta a marca.com.

Mutatjuk a gombát:

venom
Ez a gombafaj lehet a TikTokernél? / Fotó: Wikipedia

Ezt mondja X-ügynök

A korábban a magyar X-aktákat megnyitó Sós Dóra szerint az egész csak egy felturbózott kamuhír.

Venom, az űrszörny egy szórakoztató, 3 napos újdonság az interneten. Látványos, elismerem. De próbáljuk végiggondolni józan ésszel! Ha ez a srác így hozzányúlkált volna egy valódi idegen organizmushoz, feltehetőleg már nem élne. Eleve, ha ilyet birtokolna, a begyűjtésért felelős transznacionális csoportok már rég elkobozták volna tőle a meteoritot, a lényt, mindent. És őt is módszeresen elhallgattatták volna

– vélekedik az ufókutató, a Nonhumán valóság YouTube-csatorna alapítója a Ripostnak.

A panamai Venom tehát szerinte sem valódi. Ő inkább másra tippel.

„Könnyen el tudom képzelni, hogy egy fiatal srác az 5 perc hírnévért, brahiból, kattintásért létrehoz egy ilyen online kalandtörténetet, mint ami itt kibontakozik. Ugyanez volt Dear David esete pár évvel ezelőtt, amikor egy fickó arról posztolt, hogy egy kisfiú szelleme kísért a lakásában. A fél internet érte aggódott, a szellemtől rettegett, mire kiderült, hogy a férfi filmet akart csinálni ebből a "társadalmi kísérletből" – zárta szavait.

A panamai Venomról Dóra TikTok-videót is készített. 

Ezt itt tudod megtekinteni:

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.