RETRO RÁDIÓ

„Szomorúan, de közben boldogságban telt a napom!” Így emlékezett meg édesapjáról Zámbó Krisztián

H. A.
Szerző
H. A.
Létrehozva2024. 01. 22. 14:30

A tragikus módon elhunyt énekes idén januárban ünnepelte volna a 66. születésnapját.

Január 20-án ünnepelte volna 66. születésnapját Zámbó Jimmy: az énekes, sajnálatos módon, már 23 éve nincs közöttünk, ám emléke azóta is tovább él, a rajongók, és persze a családja szívében. Fia, Zámbó Krisztián sem feledkezett meg erről a jeles napról, és az Instagram-oldalán közzétett videóban emlékezett meg elhunyt édesapjáról.

66 éves lett volna idén Zámbó Jimmy / Fotó: Bors

Zámbó Krisztián a megosztott videóban az édesapja Egy nagy titkot őrzök című dalát adja elő, valamint régi felvételeket is közbevágott a fiatalon elhunyt énekesről.

Tegnap szomorúan, de közben boldogságban telt a napom, mert 1958. 01. 20-án megszületett édesapám, és így én is megszülethettem, persze, édesanyámnak is volt benne része. Boldog születésnapot, apuci!

- olvasható a videóban.

A szívszorító felvétel a rajongókat is mélyen megérintette.

Boldog születésnapot apukádnak odafent, az angyalokkal!

- üzente Krisztiánnak az egyik követője.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.