RETRO RÁDIÓ

Már bármikor megérkezhet Debreczeni Zita második kisfia

Létrehozva2023. 03. 03. 16:30

Nemsokára megszületik Debreczeni Zita és Gianni Annoni második kisfia. A szülők már izgatottan várják a kicsi érkezését, semmit nem hagytak az utolsó percre. A gyönyörű kismama szerint bármelyik pillanatban beindulhat a szülés.

Debreczeni Zita és Gianni Annoni tavaly szeptemberben egy megható videóval jelentette be, hogy második gyermeküket várják. A sztáranyuka várandóssága utolsó hetében van, így már tényleg bármikor megszülethet a kicsi. 

Megszólalt a második gyermekével várandós Debreczeni Zita (Fotó: Sulyok László)      


Megszólalt Debreczeni Zita

"Már csak várakozunk, mi sem tudjuk az időpontot" – nyilatkozta  Zita. "Csak egy ember tudja, ő pedig még a hasamban van, csak tőle függ. Kicsit fáradt vagyok, ezek már az utolsó napok, ráadásul a kisfiam beteg lett. Neki ilyenkor még jobban szüksége van az anyukájára, így nagy pocakkal pesztrálom. Nem a legideálisabb forgatókönyv, hogy lebetegedett, de reméljük mire velünk lesz a kicsi, már teljesen egészségesen fogadja itthon. Miután hazajövünk a kórházból pár hetet még marad velünk itthon Gianfranco, nem megy bölcsibe, így is próbáljuk az újszülöttet védeni és a négyesünket erősíteni."

 

Debrczeni Zita és családja
Zitáék mindenre felkészültek (Fotó: Bognár Bogi / Bors)


Gianni mindenben segít

A kismama a Borssal tett kivételt, arról is mesélt, mennyivel másabb második terhessége

"Teljesen más volt, hiszen a Covid-világjárvány közben voltam várandós Gianfrancoval. Februárban töltöttem be a harmadik hónapot, márciusban pedig mindent lezártak. Akkor még csak kettesben voltunk Giannival, sokkal többet tudtam pihenni, most nem így van. Egy örökmozgó, dackorszakos kétéves igényeit próbálom összehangolni a pihenéssel, aki után gyakrabban kell rohanni, mintsem ülve játszani. Bár lehet nem is dackorszakos, hanem csak egyszerűen az apjára, vagy az anyjára ütött" – nevetett nagyot Zita. "Gianfranco most kezdi észrevenni, a kismosott és fertőtlenített cumisüvegeket, melyek kisebbek az övénél. Amikor megkérdezem, hogy tudja-e kié a cumisüveg, mondja, hogy a babáé. Amikor pedig arra voltam kíváncsi, odaadja-e a kiságyat a babának, arra azért még nemet mondott. Úgy már nyitottabb volt, hogy majd a kicsivel együtt alszanak benne. Persze egy két és féléves kisgyereknek még nehéz elmagyarázni, hogy jön a kistesó, majd a gyakorlatban meglátja. Az biztos, mozgalmas időszak elé nézünk, de Gianni igazi olasz apuka, aki mindenben segít a kicsik körül!"


 

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.