RETRO RÁDIÓ

A poklok poklát járta meg Csocsesz, egy hétig csak zokogott

Csocsesz szakember segítségét kérte
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 10. 29. 20:30

Az énekes őszintén vallott érzéseiről.

Csocsesz nyolc év után először ad ki lemezt, amelyen helyet kapott egy olyan érzelmes szerzemény is, amit imádott feleségének címzett és egy héten át sírt miatta.

Fotó: Facebook

„Írtam egy emlékdalt Keresem éjjel-nappal címmel, ami kifejezetten neki szól és az életemet énekeltem el benne. Eléggé szívhez szóló, mindenkinek könnybe lábadt a szeme, akinek eddig megmutattam” – mondta a Borsnak őszintén az énekes, aki az alkotás időszaka alatt a poklok poklát élte meg, mégis úgy érezte, e nélkül nem lenne teljes az album.

További részleteket a Bors szombati lapszámában találsz! Keresd az újságárusoknál!

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.