RETRO RÁDIÓ

Nagyon szomorú látvány: Így néz ki most Benkő László sírja

Nagyon szomorú látvány: Így néz ki most Benkő László sírja
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2021. 07. 26. 13:30

Az Omega legendás zenésze tavaly novemberben hunyt el, a Farkasréti temetőben vettek tőle végső búcsút.

Rendkívül lehangoló, szinte már vállalhatatlan állapotban van Benkő László sírja a Farkasréti temetőben!

Fotó: Nemzeti Sport

A legendás zenész 77 éves korában hunyt el tavaly novemberben, vitathatatlanul a magyar zenei élet egyik legemblematikusabb alakja volt.

Megjelenéséhez hozzátartozott a kalap, sosem mozdult ki a fejfedője nélkül, ezért sokáig úgy volt, azzal együtt temetik el, de végül nem így lett.

Azt nem lehet tudni, hogy miért ilyen gondozatlan a sírja.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.