RETRO RÁDIÓ

Nótár Mary őszintén vallott az őt körülvevő botrányokról!

Nótár Mary őszintén vallott az őt körülvevő botrányokról!
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2016. 11. 07. 06:00

A várandós énekesnõt feszültté tették az elmúlt idõk híresztelései.

Három év után újra a Sztárban sztár színpadán állhatott Nótár Mary, aki várandós kismamaként veszélyes produkcióra vállalkozott. Az énekesnő, aki az utóbbi időben a körülötte történt botrányok miatt került címlapokra, tízcentis tűsarkú csizmában, több méter magas állványon állva bújt Christina Aguilera bőrébe.

Mary a %RIPOST%-nak őszintén mesélt arról, hogyan érintette az, hogy az elmúlt hetekben ellentmondásos hírek sorozata látott napvilágot vele kapcsolatosan.

"Most már eljutottam odáig, hogy minden erőmmel próbálok másra fókuszálni, a botrányokkal pedig igyekszem nem foglalkozni. Ezt persze mondani könnyebb, mint megtenni.

Feszült és ideges vagyok, de úgy gondolom, hogy vannak fontosabb értékek az életemben, mint az utóbbi idők méltatlan híresztelései

 - nyilatkozta Mary, és elárulta, tapasztalt előadóművészként egyáltalán nem félt kismamaként a magas emelvényen.

"A próbákon sem volt probléma, ezért nem tartottam attól, hogy baj lesz. Nagyon stabil volt a tömb, amin álltam, és tudom, hogy a stábtagok sem engedtek volna fel oda, ha csak a legkisebb jel is arra utalt volna, hogy bajom eshet."

Mary élvezte a tévés szereplést, elárulta, pontosan úgy érezte magát, mint amikor évekkel ezelőtt még versenyzőként állt a színpadon. Veréb Tamással közös produkciójuk pedig annyira meggyőzte a televíziónézőket, hogy nem csoda: a közönség szavazatai alapján a fiatal énekes bizonyult az este legjobbjának.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.