RETRO RÁDIÓ

Tragikus hirtelenséggel halt meg a magyar tévériporter!

Tragikus hirtelenséggel halt meg a magyar tévériporter!
LAPSZEMLE
Szerző
LAPSZEMLE
Létrehozva2016. 04. 30. 08:00

Épp egy munkáján dolgozott a volt TV2-s Szabó Tibor, amikor hirtelen megállt a szíve és az asztalra borult. A 44 éves riporter életét már nem lehetett megmenteni.

Gyászolnak az újságírók, péntek délelőtt munka közben elhunyt egy kollégájuk. Szabó Tibor korábban a Té­nyek egyik vidéki tudósítója volt, Mátészalkáról költözött a fővárosba, még Azurák Csaba vette fel a Tények budapesti stábjába.

A  44 éves riporter  új munkahelyén, az ATV stúdiójában, munka közben lett rosszul. Éppen leadta az anyagát – ami tegnap este adásba is került a Tetthely című műsorban, amikor

ráborult az asztalra, és soha többé nem tért magához.

A kollégái profi módon azonnal megkezdték az újraélesztését, szívmasszázst alkalmaztak, amíg kiértek a mentők. A lap szerint az orvosnak sikerült defibrillátorral újraélesztenie, majd kórházba vitték. Pénteken kora délután azonban végleg leállt a szíve. Tibort egyébként éppen a pénteki adásban akarták bemutatni az ATV közönségének.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.