RETRO RÁDIÓ

Fenyő Iván lényegében vallást alapított: Már 102 híve van!

Fenyő Iván lényegében vallást alapított: Már 102 híve van!
Ripost-információ
Szerző
Ripost-információ
Létrehozva2016. 02. 09. 10:40

Megtartotta elsõ fényszóró-meditációját Fenyõ Iván. A csoportos összejövetelre száznál is többen voltak kíváncsiak, ami meglepte a spirituális gondolatokat hirdetõ színészt.

A színész néhány évvel ezelőtti balesete után változott meg, talált rá egy új, spirituális útra. Egyre inkább feladatának és küldetésének érzi, hogy lelki felfedezéseit megossza az útmutatásra, biztatásra éhes emberekkel, így  közös meditációt szervezett.

Kevés ideje volt a szervezésre,  mindössze 13 nap, de végül több mint százan voltak kíváncsiak Fenyő lelki útmutatására, hogy együtt miképp tudják megváltoztatni a világot.

 

"Hihetetlen élmény volt a vasárnapi meditáció!!! Köszönöm! Én egy max 35 fős kis közösséget akartam elsőre (..) És ehhez képest 1O2 ember volt!!! 1O2 ember meditált egyszerre!!!" - lelkendezett Iván a közösségi oldalán.

"Tele voltunk fiatalokkal!!! A jövővel! Frissességgel! És akik idősebbek voltak, azok is fiatalos energiával, nyitottsággal, változni akarással voltak feltöltve! (..)És ez hatalmas jel!!! Ez bizonyság!! Hogy igenis nyitott erre a huszonéves, harmincéves nemzedék!!! Hogy igenis van igény a szívre, a felébredésre, a tudatosságra, a harmóniára, és az egyéni felelősségvállalásra. Hogy igenis nyitottak vagyunk!: hogy igenis változni, változtatni akarunk!!!

Hanem abszolút mai, modern, full dögös, értelmes, nagy szívű, csinos, szexis, lányok, és férfias, egyenes, őszinte, alázatos, nyitott, baráti, testvéri férfiak gyűltek össze!(..) Válogatott csapat volt! És megyünk is tovább! Hihetetlen megtiszteltetés, és élmény volt! És ezek mind nem miattam jöttek el! Nem! Hanem az Ügy-ért.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.