1°C
4°C

Georgina, Kolos névnapja

RETRO RÁDIÓ

Kiss Ramóna és Fodor Zsóka imádkozik az intenzíven fekvő Rékasiért

Kiss Ramóna és Fodor Zsóka imádkozik az intenzíven fekvő Rékasiért
B.M.
Szerző
B.M.
Létrehozva2015. 07. 01. 13:38

Kollégái egyként aggódnak Rékasi Károlyért, visszavárják õt a színpadra és a kamerák elé.

Újabb részleteket tudtunk meg a kedd délután balesetet szenvedett színész állapotáról. A legfrissebb hírek szerint az aggasztó sérülések Rékasi Károly gerincét és a koponyáját érték, intenzív osztályon ápolják. A Barátok közt sztárjának a családja nem kíván nyilatkozni a jelenlegi helyzettel kapcsolatban.

A színész kollégái egy emberként szorítanak a szerencsétlenül járt munkatársuk mihamarabbi felépüléséért. A Ripost elérte telefonon Kiss Ramónát, akit - érthető módon - nagyon megrázott a tragédia.

„Mindenkit megdöbbentett a baleset híre. Az egész stáb nevében mondhatom, hogy

nagyon szorítunk Karcsinak, hogy minél hamarabb felgyógyuljon, és visszatérjen hozzánk.

Gyógyulást kívánunk!” - üzent a színésznő a betegágyán fekvő Rékasi Károlynak, akiért nemcsak a közvetlen kollégái imádkoznak.

Fodor Zsóka, a Barátok közt egykori Magdi anyusa ugyan már 2009-ben elhagyta a sorozatot, mégis teljesen kikészült a kétgyermekes színész balesete hallatán. „Vele szerettem a legjobban forgatni, igazán korrekt partner.

Imádkozom érte, hogy ismét egészséges lehessen!

A nyarat a Balatonon töltöm, így nem tudom sajnos meglátogatni, de sok erőt kívánok neki a gyógyuláshoz” – mondta a Ripostnak a színésznő.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.