
"Szex közben a barátnőm unokahúgára gondolok – sokkal jobban izgat"
Egy húsz évvel fiatalabb nőről fantáziál a férfi.
A Sun szakértőjétől kért tanácsot egy férfi, aki egyfolytában a párja unokahúgára gondol. Mint írja, nagyon felizgatja a lány és bár próbál távol maradni tőle, az önuralma egyre fogyatkozik.

"A párom unokahúga nagyon felizgat. Próbálok távol maradni tőle, de nem tudok ellenállni. Nálunk lakott, és csókolóztunk is. Folyton a szexről fantáziálok vele, de félek, hogy a partnerem rájön. Mit tehetek, hogy megakadályozzam az elkerülhetetlent? Az önuralmam nem sokáig fog tartani.
A párommal a negyvenes éveink elején járunk, és öt éve vagyunk együtt. Az unokahúga 21 éves. A mi városunkban tanul és mivel az albérletárak elszálltak, a párom meghívta, hogy a szemeszter alatt nálunk lakjon.
Amikor megérkezett, feltűnt, milyen vonzó – karcsú, hosszú lábakkal és hosszú, sötét hajjal. Feltételeztem, hogy nem sok köze lesz hozzám, mivel bulizni megy a diáktársaival. De úgy tűnt, szívesen volt a közelemben, gyakran sokáig fennmaradt beszélgetni, amikor a párom lefeküdt.
Néha azt is hittem, hogy flörtöl, de azt mondtam magamnak, hogy ez csak vágyálom. Aztán egy este megittunk egy üveg bort. Becsípett, és azt mondta, mindig is egy idősebb férfival szeretett volna lenni. Egészen közel lépett hozzám, majd odahajolt, hogy megcsókoljon. Még soha életemben nem voltam ennyire izgatott. De tudván, hogy ez helytelen, kifogásokat kerestem, és felmentem aludni, mielőtt tovább fajulhatott volna a dolog.
Másnap folyton elsurrant mellettem a konyhában. Azt hittem, szétrobbanok a vágytól. Azóta nem tudom kiverni a fejemből. Szex közben a partneremmel azt képzelem, hogy az unokahúgával vagyok. A párom hamarosan elmegy dolgozni. Tudom, mi fog történni, amíg távol van. Bűntudatom van, de nem akarom visszautasítani azt, ami életem legjobb szexének ígérkezik."
A szakértő szerint a férfi csak engedélyt akar kérni a párja megcsalására, amit viszont senki sem adhat meg a számára, ahogy az önuralmat sem tudja senki növelni benne. "Mivel te vagy az idősebb, érettebb fél, beszélned kell a párod unokahúgával, és el kell mondanod neki, hogy ez így nem mehet tovább. Emlékeztesd rá, hogy ez nem csak egy kis móka. Kockáztatod a nagynénjével való kapcsolatát, és a tiédet a partnereddel. Ez aligha egy kedves módja annak, hogy viszonozza a nagynénje nagylelkűségét, amiért megengedte neki, hogy maradjon."






