RETRO RÁDIÓ

Tizenöt emeletnyi zuhanást élt túl egy kétéves gyermek, csodával határos módon

WB
Szerző
WB
Létrehozva2025. 05. 17. 10:15

Tizenöt emeletnyi zuhanást élt túl egy kétéves gyermek az amerikai Maryland államban, közel a szövetségi fővároshoz, Washingtonhoz.

A hatóságok közlése szerint a kisfiú egy toronyház erkélyéről esett le. A baleset idején a szülők otthon tartózkodtak.

Az ütközés erejét tompította, hogy bokrokra esett a gyermek, aki "traumás" sérüléseket szenvedett, kórházban ápolják - számolt be David Pazos, a tűzoltóság és mentőszolgálat helyettes vezetője. 

Azt mondta:

a gyerek kora, a mérete és a súlya az, ami igazán segített, mert ha ennél nehezebb lett volna, lehet, hogy nem élte volna túl az esést.

 

csecsemő, baba
 

 

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.