RETRO RÁDIÓ

Ártatlannak tűnő fejfájással ment kórházba a 35 hetes terhes Emma, kisfiát már soha nem vihette haza

B.
Szerző
B.
Létrehozva2025. 03. 21. 15:00

Emma kisfia kevesebb mint 24 órával a születése után hunyt el.

Egy 22 éves édesanya bátran osztja meg történetét újszülött fia tragikus halála után, amelyet szerinte a megfelelő kórházi ellátással meg lehetett volna előzni. Emma Owen kisfia kevesebb mint 24 órával a születése után hunyt el még 2023. július 1-jén.

terhes, terhesség, várandós, kismama
Egy 22 éves édesanya bátran osztja meg történetét újszülött fia tragikus halála után (Képünk illusztráció) Fotó: Unsplash.com

A tragédiát megelőző héten a kismama négyszer látogatott el a szülészeti osztályra súlyos fejfájás miatt. Annak ellenére, hogy már 35 hetes terhes volt, minden alkalommal csak fájdalomcsillapítással küldték haza. Amikor a fájdalom már elviselhetetlenné vált, Emmát a párja, Joe vitte vissza a kórházba, és orvosi ellátást követeltek.

Tudtam, hogy valami nincs rendben. Addigra a fejfájásom sokkal rosszabb lett. Végül fehérjét találtak a vizeletemben

- emlékezett vissza Emma. Egy orvos bement hozzá, megtapogatta a hasát, és arra gyanakodott, hogy leszakadt a méhlepénye. A sürgősségi császármetszés ellenére gyermeke nem élte túl a szülést.

A kisfiunk elvesztése összetörte a szívünket. Bíztunk az orvosokban és a szülésznőkben, de rosszat tettek velünk. Nem kívánnám ezt a fájdalmat senkinek

- idézi a fiatal nő szavait a Mirror.

 

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.