időjárás
Írt egy üzenetet a barátjának, attól tartva, hogy ez lehet az utolsó, amit valaha küld neki. Pár perccel később lezuhant a repülőgép.
Egy nő, aki túlélt egy 12 ember életét követelő repülőgép-katasztrófát, megosztotta az utolsó üzenetét, amelyet pár pillanattal a baleset előtt küldött a barátjának.
Liliana Estrada egyike annak az öt embernek, akik életben maradtak, miután március 18-án lezuhant a repülőgép Honduras partjainál. A 25 éves lánynak már a felszállás előtt rossz érzései támadtak a járattal kapcsolatban, miután az több mint 25 perces késéssel indult. Írt is egy üzenetet a barátjának, attól tartva, hogy ez lehet az utolsó, amit valaha küld neki. Aztán, mint ismert, a hondurasi Lanhsa légitársaság által üzemeltetett Jetstream 32-es repülőgép a felszállása után, egy percen belül a tengerbe zuhant.
A gép késve indult. SMS-t írtam a barátomnak, hogy szeretem, és ha valami történik, ez volt az utolsó dolog, amiről beszélhettem vele. Őszintén szólva, nem emlékszem arra a pillanatra, amikor lezuhantunk. Nem tudom, hogy a fejsérülésem volt-e először, vagy az arcomat ért ütés
- próbált visszaemlékezni a történtekre Liliana, aki kiemelte, hogy a géppel már a felszállás előtt is voltak problémák.
A gép 17:40-kor indult volna, de közölték velünk, hogy 25 percet fog késni, ami nem így volt, több mint 25 percet késett! Egyszerűen csak azt mondták nekünk, hogy késésről van szó, és felraktak minket a gépre, tudva annak esélyét, hogy nem fogunk eljutni a célállomásra
- idézi a 25 éves lány szavait a LadBible.
A tragédiával kapcsolatban jelenleg is folyik a vizsgálat. Az viszont már kiderült, hogy az időjárás nem okolható a balesetért.