KÜLFÖLD

Szerző WM

Létrehozva: 2025.02.13.

Két pasi meg egy kicsi: egy 4 éves gyerek volt a sztár Trump és Musk sajtótájékoztatóján

Furán hatott Donald Trump mellett az orrát turkáló és folyton grimaszoló fiú.

Donald Trump amerikai elnök és legfőbb szövetségese, Elon Musk tartott kedd este sajtótájékoztatót Washingtonban. A Fehér Ház ovális irodájában azonban nemcsak ők és az újságírók, hanem Musk 4 éves fia is jelen volt. Az elnök és a világ leggazdagabb embere fontos dolgokról beszélt, a figyelem középpontjába azonban mégis a kimondhatatlan nevű X Æ A-Xii (beceneve: X) került.

Donald Trump, musk, X
Elon Musk fia fél órán keresztül hallgatta édesapját és Donald Trump elnököt. Az újságírók imádták a kisfiú viselkedését Fotó: AFP

Miközben Musk az amerikai állam kiadásainak csökkentéséről, a demokráciáról és átláthatóságról beszélt, addig a a négyéves X felfedezte az ovális iroda rejtelmeit, apja arcát dögönyözte, ölelgette, majd gyakran grimaszolt és túrta az orrát. A legolvasottabb német lap, a Bild arról ír, hogy a világ legfontosabb íróasztalánál X ujjai néha felcsúsztak orrlyukába, majd apja fülében folytatta a kalandozást. 

Elon Musk Joins President Trump For Signing Executive Orders In The Oval Office
Fotó: Andrew Harnik

Elon Musk az utóbbi időben gyakrabban vitte el fiát politikai eseményekre. A Tesla főnökének összesen tizenkét gyermeke van három különböző nőtől. X gyakori szerepeltetésével Musk feltehetően üzenni is akar az embereknek.. Mégpedig: Legyen több gyerek! Az elmúlt években a világ legvagyonosabb embere többször is figyelmeztetett a közelgő „népesség összeomlására” az egyre öregedő társadalom miatt.  

Elon Musk Joins President Trump For Signing Executive Orders In The Oval Office
Fotó: Andrew Harnik

A kommentelők egyenesen imádják a Fehér Házban készült képeket. Van, aki az év apjának nevezi Muskot, van, aki csak annyit írt, hogy "imádom ezt a kis fickót" és volt, aki megdicsérte az apát amiért nem idegenekre bizza fia felügyeletét. 

Korábban mi is írtunk Elon Musk fiáról. A múlt év végén Orbán Viktor miniszterelnök Amerikába utazott, ahol találkozott Donald Trumppal és Muskkal is. A fontos megbeszélésen akkor is jelen volt X. 

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek