RETRO RÁDIÓ

"Annyira hiányzik a kistestvérem, örökre szeretni fogom" - 5 éves nővére mondott beszédet a 3 éves Levi temetésén

P. E.
Szerző
P. E.
Létrehozva2024. 06. 15. 08:30
Frissítve2024. 06. 15. 08:51

Szem nem maradt szárazon, amikor kistestvére temetésén beszédet mondott az 5 éves kislány.

Levi Wright nővére szívszorító gyászbeszédet mondott öccsének, aki meghalt, miután játéktraktorával belecsúszott a patakba. A rodeósztár, Spencer Wright hároméves fia június 2-án tragikusan elhunyt az incidens után. Családjuk a utahi Beaver megyében él. 

 

Temetésén Steeley (5) bátran felmászott egy zsámolyra az emelvény mögött, ahol édesanyja gyengéd bátorításával beszélt öccse iránti hatalmas imádatáról. 

„Levi volt a legjobb barátom” – mondta bátor nővére a gyászoló közönségnek.  „Szerettem vele színezni és könyveket olvasni” – emlékezett vissza Steeley. Így folytatta: "Mindig jól éreztük magunkat, amikor együtt bicikliztünk le a dombokról."

Levi összetört nővére így zárta: "Annyira hiányzik a kistestvérem, de örökké szeretni fogom." 

A család a Facebookon osztott meg egy videót a kisfiúról, amely élete főbb eseményeit vonultatta fel. Láthatjuk a születését, ahogy először kimondja, mama és ahogy biciklizik, lovagol vagy szánkózik, illetve ahogy a nővérével táncol. A videó azzal zárul, hogy Levi egy mezőn áll Jézussal szemben.

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.