RETRO RÁDIÓ

Zavarták a labdázó gyerekek, baseballütővel ment nekik a férfi

Julius K.
Szerző
Julius K.
Létrehozva2023. 08. 19. 11:00

Elképesztő esetről számolt be egy anyuka a közösségi médiában. Állítása szerint egy férfi az egyik trencséni játszótéren baseball ütővel támad a labdázó gyerekekre, mert zavart őt a pattogás.

A felháborító eset augusztus 11-én a kora délutáni órákban történt a felvidéki Trencsén városában, ahol vélhetően olyan jelenetek játszódtak le az egyik játszótéren, amire korábban nem volt példa - olvasható a Tvnoviny.sk portál oldalán. 

Délután 1 óra körül 11 éves fiamat és barátját megtámadta egy idősebb férfi a juhui Západná 5. szám alatti játszótéren. A fiúk, mint máskor is csak fociztak. A férfit valószínűleg zavarta a pattogó labda hangja, de minden előzetes szóbeli figyelmeztetés nélkül baseballütővel támadt rájuk és lábon verte őket

- írta a posztoló édesanya. 

A focizó gyerekekre támadt a baseballütős férfi a játszótéren (illusztráció) Fotó: Yakup Polat / Pexels.com

Szerencsére kisebb-nagyobb zöld foltokon és az ijedtségen kívül semmi baja nem történt a srácoknak

 - folytatta a posztját az egyszerre megrémült és megdöbbent édesanya, aki azt is elárulta, hogy a támadás után a férfi egy közeli panelházba ment be, a gyerekek pedig a rémülettől nem bírták a sírást abbahagyni.

Az anya a támadás után értesítette a rendőrséget és feljelentést tett. 

Az üggyel a trencséni rendőrség foglalkozik

 – közölte a Szlovák Rendőrség, akik azt is tudatták, hogy az ügy nyomozati szakaszában van. 

Az anyuka a posztja végén óvatosságra inti a szülőket, nehogy mások gyerekei is úgy járjanak, mint az övé. 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.