RETRO RÁDIÓ

Autó hajtott bele a gyalogosokba, sok a sérült, egy ember életéért küzdenek

H.A.
Szerző
H.A.
Létrehozva2023. 08. 09. 07:38
Frissítve2023. 08. 09. 07:42

Hatan megsérültek, egy embernek az életéért is küzdenek, miután egy autó belehajtott az utcán a járókelőkbe. Az esetet egyelőre még vizsgálják a hatóságok.

Hat ember sérült meg, közülük egy súlyosan, amikor egy autó belehajtott a gyalogosokba kedd délután - adta le a hírt a Mirror.

Képünk csak illusztráció Fotó: Unsplash.com

A hatóságok bejelentése szerint a Malvernben lezajlott balesetben összesen hat ember sebesült meg: közülük egynek jelenleg is küzdenek az életéért, az állapotát "válságosnak" írták le. Két személyt szintén kórházba kellett szállítani, súlyos, de nem életveszélyes sérülésekkel, míg hárman szerencsésen megúszták az incidenst könnyebb sebesülésekkel, amelyek nem igényeltek orvosi ellátást. A malverni rendőrség Twitteren erősítette meg, hogy az utat a történtek után lezárták, amit csak az esti órákban nyitottak meg ismét.

A hatóságok továbbá bejelentették azt is, hogy jelenleg tart a nyomozás az ügyben, noha egyelőre még nem találtak szándékosságra utaló bizonyítékot. Kérnek mindenkit, hogy aki a környéken járt a baleset idején, és információval bír, az maradéktalanul jelentse azt a rendőrségen.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.