RETRO RÁDIÓ

Pumukli elhunyt szinkronhangja is visszatér az új sorozatban, mesterséges inteligencia segít a készítőknek

WM
Szerző
WM
Létrehozva2023. 06. 28. 16:30

Több generáció is felnőtt Pumukli kalandjain.

Ahogy a Ripost már korábban beszámolt róla, hosszú évek után új sorozat érkezik a képernyőkre Pumukli főszereplésével. 

 

A legnagyobb példányszámban eladott német napilap, a Bild most arról ír, hogy még a kobold 2015-ben elhunyt szinkronhangja, Hans Clarin is visszatérhet. A készítők ugyanis a mesterséges intelligenciának köszönhetően képesek lesznek a német színész hangját feltámasztani. 

 A német lap beszélt Clarin családjával a fejlemények kapcsán. A 75 éves korában elhunyt színész fia azt mondta, hogy a család eleinte szkeptikus volt, de amikor a készítők megmutatták nekik a próbafelvételeket, akkor be kellett látniuk, hogy ez a modern technika valóban működőképes. 

A 13 részes új sorozat főszereplője a történet szerint ismét Éder mester lesz, ezúttal már azonban nem az eredeti karakter lesz a középpontban, hanem az egykori Éder unokaöccse, akit szintén Éder mesternek hívnak majd. 

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.