RETRO RÁDIÓ

Elkobozták a telefonját, bosszúból felgyújtotta az iskoláját és 20 embert megölt a tinédzser

K.B.
Szerző
K.B.
Létrehozva2023. 05. 26. 20:00

A kegyetlen gyilkos lány mindössze 14 éves.

Brutális dolog történt a dél-amerikai Francia Guyanában. Egy 14 éves általános iskolás lánynak ugyanis elkobozta az egyik tanára a mobiltelefonját, válaszul a tinédzser éjszaka felgyújtotta az iskolaépületét, és ezzel halálra ítélte a kollégium részén alvó diákokat. A bent lévők csapdában estek a tűzben, és 20-an életüket veszítették.

A DailyStar arról ír, hogy maga a gyújtogató kislány is megsérült a tűzeset során, így azonnal lebukott, hogy az elkobzott mobilja miatt folyamodott az érthetetlen gyilkosságokhoz. A nyomozók kiderítették azt is, hogy a kiskorúnak viszonya volt egy idősebb férfivel, ezt próbálta titkolni a telefonjában. Ezután felgyújtott egy mosdót a kollégiumban, amelyről a tűz a teljes épületre átterjedt.

A lángok által meggyilkolt diákoknak esélyük sem volt ugyanis estére bezárják mindig a kollégium ajtajait. A tűzben életét veszítette a gondok 5 éves kislánya is, aki anyukájával szintén az épületben élt.

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.