RETRO RÁDIÓ

Már a megnyitó előtt toplistás a Magyar Pavilon a Dubaji Világkiállításon

Már a megnyitó előtt toplistás a Magyar Pavilon a Dubaji Világkiállításon
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 09. 03. 15:40

Elkezdődött a visszaszámlálás: október elsején 135 ország részvételével megnyitja kapuit a Dubaji Világkiállítás, ahova 25 millió embert várnak. Most kiválasztották a legszebb pavilonokat: Top 15-ben a Magyar Pavilon!

Október elsején megnyitja kapuit és fél éven át várja látogatóit a Dubaji Világkiállítás, a Dubai Expo 2020, melyen a 135 kiállító között Magyarország is képviselteti magát. A Magyar Pavilon pedig a rangos Time Out Dubai internetes portál szerint a legjobb 15 közé tartozik.

A Dubaji Világkiállítás (Dubai Expo 2020) Magyar Pavilonjának látványterve
Fotó: Expo 2020 Nonprofit Kft.

Az igen erős mezőny legjobbjai között szerepel Luxemburg, mely egy Möbiusz-szalagot idéző pavilonformával készült, a Seychelle-szigetek víz alatti világot idéző épületet alkotott, Szingapúr trópusi esőerdőt idézett meg, Kína pavilonja pedig a kínai úszó lámpást formálja meg.

Az izgalmas Top 15-ös listát és a látványterveket ITT tudod megnézni.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.