15°C
29°C

Gáspár névnapja

RETRO RÁDIÓ

Felfoghatatlan: az ötödik gyermekük születése után az anyánál és az apánál is rákot diagnosztizáltak

Felfoghatatlan: az ötödik gyermekük születése után az anyánál és az apánál is rákot diagnosztizáltak
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 03. 27. 11:00
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

A rossz hírek sora éri a családot.

Egyaránt negyedik stádiumú rákot diagnosztizáltak ötödik gyermekük születése utána az édesanyánál és férjénél is. Az angliai South Yorkshire-ben élő Sarah Thawley tavaly júniusban – nyolc héttel azután, hogy életet adott kisfiának – kapta a lesújtó hírt, emlőrákkal küzd.

Az orvosok hónapokat adtak neki, októberben fejezték be a kezelését, de azóta is háromhetente jár orvoshoz.

Decemberben azonban újabb diagnózist kapott a család, a nő férjének, Steve-nek gyomorrákja van. Januárban kapta ez első kemoterápiát, amiből összesen hatra van szükség, az utolsóra április végén kerül sor.

A családnak most adományt gyűjtenek a GoFundMe oldalon. „Steve a fiam fociedzője volt az elmúlt 5 évben” – idézi a gyűjtést szervező nőt, Pal Marinát a The Sun.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.