RETRO RÁDIÓ

„Összedőlt a világunk„ – gyomorfájással ment aludni, meghalt a 3 éves kisfiú

Jude Chinn
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 02. 09. 11:10

Gyomorfájásra panaszkodott egy 3 éves tüneményes kisfiú, majd két napra rá meghalt.

Az egyébként egészséges, mindig mosolygós 3 éves kisfiú, Jude Chinn mindössze 48 órával később meghalt, hogy gyomorfájással ment aludni. Anyja, Laura Chinn most elmondta, mi is történt gyermekével, aki váratlanul hunyt el a bristoli gyermekkórházban tavaly június 5-én.

Jude a tragédia előtt két nappal korábban még egészségesnek tűnt, mikor lefeküdt aludni, de éjszaka fájni kezdett a gyomra és hányt is. Másnap reggel kórházba szállították. Az átvizsgálások során kiderült, hogy a hároméves gyerek belei összecsavarodtak, és annak ellenére, hogy sürgősségi műtéten esett át, az orvosok nem tudták megmenteni az életét – írja a Daily Star.

„Boldog, mosolygós kisfiú volt, imádta a testvéreit. Egyik nap lefeküdt aludni, onnantól minden megváltozott„ – mondta Laura. „Kezdetben cukorbetegségre gyanakodtak, míg át nem vizsgálták a hasát. Kiderült, hogy rengeteg folyadék van ott, ahol nem lenne szabad, hogy legyen. Azonnal megműtötték, kivágták a belének egy részét, de így sem élte túl. Ekkor összedőlt a világunk” - mondta könnyeit visszafojtva az anya.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.