5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Leszúrta az asszisztenst a pszichiátria egyik betege

Borzalmas gyilkosság: szörnyű okból ölt a férfi
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 01. 27. 22:45

A támadót 14 évvel ezelőtt gyilkosság miatt zárták intézetbe.

A romániai Vaskohsziklás elmegyógyintézetének egyik 55 éves kezeltje szerda reggel késsel támadt az egyik orvosi asszisztensre. A nőt hátulról szúrta le, mély sebet ejtve a jobb válla alatti részenírja a Főtér.ro

Megtudtuk: kollégái azonnal ellátták a nő sérülését és mentőt hívtak hozzá. Egy mentőhelikopter szállította a nagyváradi Megyei Kórházba, állapota stabil.

Azt még nem tudják, hogyan jutott a késhez a támadó, akit tizennégy évvel ezelőtt egy gyilkosság miatt utaltak be az intézetbe.

A rendőrség kivizsgálja az esetet, és megnézik azt is, hogy történt-e valamilyen mulasztás az intézet személyzete részéről.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.