RETRO RÁDIÓ

Szívszorító: elrabolták és megerőszakolták a 6 éves kislányt, belehalt a sérüléseibe

crying child, depression and sadness, abuse, exhaustion
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 10. 06. 17:30

A 6 éves kislányt a múlt hónapban támadták meg, a mai napon pedig halottnak nyilvánították az indiai Delhi egyik kórházában.

Meghalt a kórházban az a hatéves kislány, akit múlt hónapban raboltak el és erőszakoltak meg. A gyermeket az észak-indiai Uttar Pradesh állam Iglas városában támadták meg a múlt hónapban.

Fotó: 123RF

Most a halála miatt dühös tiltakozások zajlanak az utcán: az emberek azt követelik, hogy a hatóságok szolgáltassanak igazságot. A tiltakozók a családdal együtt akadályozzák a forgalmat tiltakozásukkal – ugyanis egyelőre még senkit sem tartóztattak le a rendőrök az ügy kapcsán.

A múlt hónapban egy 19 éves nő belehalt sérüléseibe, miután állítólag elrabolta és megerőszakolta egy banda – írja a DailyStar. Úgy tudni, négy férfi a sáljánál fogva ráncigálták el, ezután megerőszakolták és a sállal próbálták megfojtani. Családja meztelenül, vérbe fagyva talált rá. A rendőrség az esettel összefüggésben négy férfit tartóztatott le.

A Nemzeti Bűnügyi Nyilvántartási Iroda (NCRB) által közzétett adatok szerint tavaly átlagosan közel 90 nemi erőszakot jelentettek minden nap Indiában.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.