RETRO RÁDIÓ

Sokkot kapott a nyugdíjas: óriáskígyók lepték el a konyháját – videó

Sokkot kapott a nyugdíjas: óriáskígyók lepték el a konyháját – videó
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 09. 03. 22:00

Két hím harcolt egymásról, mikor betörték a mennyezetét. A nőstény kígyó valahol még a házba lehet.

Két egymással harcoló hatalmas óriáskígyó zuhant le egy ausztrál otthonban a konyha mennyezetéről – írta a The Guardian online kiadása.

Az együtt több mint 20 kilogramm súlyú, 2,5 és 2,8 méter hosszú állatok a plafont átszakítva zuhantak le a padlóra, majd tovább tekergőztek egymáson, végül besiklottak hálószobába és a nappaliba.

A nyugdíjas David Tait értesítette Steven Brown kígyóbefogót. A szakértő szerint az állatok hímek és úgy tűnik, egy nőstényért harcoltak. A nőstényt nem találták meg, így félő, hogy még mindig a házban van valahol.

A brisbane-i Északi Kígyóbefogók szervezete szerint az állatok a McDowell szőnyegmintás pitonok (Morelia spilota mcdowelli) fajba tartoznak.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.