RETRO RÁDIÓ

A násznép előtt alázta meg csaló menyasszonyát a vőlegény

Jó kapcsolat 01
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 01. 02. 14:30

Az esküvőn levetített egy videót arról, hogyan csalta meg a menyasszony.

Botrányba fulladt egy esküvő Kínában, miután a vőlegény egy hatalmas kivetítőn bemutatott egy videót az egész násznépnek arról, hogyan csalta meg menyasszonya a sógorávalírta az AsiaOne. A jelenetről az egyik vendég készített mobiltelefonos videót, ami aztán körbejárta a kínai közösségi oldalakat.

A beszámoló szerint a vőlegény teljesen véletlenül kapta rajta kedvesét, ahogy saját lakásukban lefekszik nővére férjével. A vőlegény a cikk szerint próbaképpen szerelt fel egy biztonsági kamerát a hálószobában, és így leplezte le a félrelépést.

Azt nem tudni, hogy miért gondolta úgy, hogy erre az lesz a legjobb válasz, ha a házasságkötés napján mutatja be mindenkinek, hogy mit tett menyasszonya. Az esküvőn készült videón látni, ahogy a pár bevonul egy terembe, felmennek egy színpadra, majd a vőlegény beszél, és egyszer csak a mögöttük lévő kivetítőn megjelenik a hálószobában készült videó. A férfi pedig közölte a nővel:

Azt hitted, hogy nem tudtam erről?

A beszámoló szerint a vőlegény a megcsalásos videót még a Weibo kínai közösségi oldalon is megosztotta, hogy az egész ország megtudja, mi történt, de a felvételt a cenzorok később eltávolították.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.