RETRO RÁDIÓ

Vészhelyzet a Budapestről Londonba tartó gépen, többen rosszul lettek

Vészhelyzet a Budapestről Londonba tartó gépen, többen rosszul lettek
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 11. 08. 07:50

A repülő utasai közül öt embert láttak el a brit mentők, de végül senkit sem kellett kórházba vinni.

A British Airways BA867-es számú, Budapestről Londonba tartó gépének utasait landolás után a reptéren tartották csütörtök este, mert „incidens” történt a gépen.

A Heathrow reptéren öt utast láttak el a mentők, de senkit sem kellett kórházba vinni a hivatalos tájékoztatás szerint. Az utasokat helyi idő szerint este hétkor állították meg, várakozás közben egy nő elájult. A fedélzeten tartózkodókkal nem közölték a vészhelyzet okát.

Geraldine Fusciardi, az egyik utas a Mirrornak elmondta, hogy körülbelül 40 percig tartották őket egy szobában, ekkor ájult el egy nő. A kellemetlenségek miatt viszont senki sem kért elnézést.

A légitársaság szóvivője elmondta, hogy a gép személyzete elsőbbségi landolást kért, miután kisebb műszaki probléma jelentkezett a repülőn. Az utasoktól elnézést kért.

A tűzoltók is megerősítették, hogy a helyszínre riasztották őket, de több információval nem szolgálhattak. A rendőrség tájékoztatása szerint senki sem sérült meg és nincs szükség vizsgálatra, műszaki hiba történhetett.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.