16°C
30°C

Gáspár névnapja

RETRO RÁDIÓ

Megtámadták a magyar intézményeket: tűzszerészek lepték el Beregszász utcáit

Megtámadták a magyar intézményeket: tűzszerészek lepték el Beregszász utcáit
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 06. 19. 17:05
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Egyes hírek szerint összehangolt támadás érte a magyar intézményeket a kárpátaljai Beregszászon.

Tűzszerészek lepték el a kárpátaljai Beregszász intézményeit - írta Facebook-posztjában Menczer Tamás, tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkár.

"Bombariadó van a beregszászi főkonzulátusunkon, a Kossuth Lajos Általános Iskolában, valamint a II. Rákóczi Ferenc Főiskolán is. A diplomáciai protokoll betartása mellett a tűzszerészek dolgoznak. Reméljük, csak vaklárma!" - írta az államtitkár.

A Kárpátalja.ma magyar nyelvű ukrán hírportál azt írja, egy névtelen betelefonáló arról értesítette a rendőrséget, hogy robbanóeszközt helyeztek el a konzulátus és a főiskola épületében. A rendőrök kiüríttették az épületeket, és a kis idő múlva a tűzoltók is a helyszínre érkeztek.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.