RETRO RÁDIÓ

Súlyosan megsérült egy kislány, telefontöltő okozta kis híján a vesztét

Súlyosan megsérült egy kislány, telefontöltő okozta kis híján a vesztét
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 05. 22. 20:05

A gyermeki kíváncsiság és a felnõttek feledékenysége könnyen tragédiához vezethet. Egy kétéves gyerekkel rohantak kórházba.

Megrázott az áram egy kétéves kislányt az indiai Újdelhi mellett, amikor a gyerek a gyerek a szájába vette egy bedugva felejtett telefontöltő végét – írja a Mirror.

A Shehvar nevű kislány a szüleivel a nagyszüleihez ment látogatóba, ott azonban egy rokon, miután feltöltötte a telefonját, elfelejtette kihúzni a töltőt a konnektorból. A kislány, miközben a szobában játszott, megtalálta a kábelt és a szájába vette a végét. A gyereket súlyos áramütés érte, kórházba vitték.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.