RETRO RÁDIÓ

Tolatva gázolt gyereket a munkácsi sofőr

Tolatva gázolt gyereket a munkácsi sofőr
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 01. 02. 18:21

A részeg kárpátaljai sofõr cserbenhagyta az elütött hatéves biciklis gyereket. A gázolás után elhajtott a baleset helyszínérõl.

A romániai 102-es segélyhívó számra érkezett bejelentés érkezett január elsején, miszerint a Munkácsi járásban található Nagylucska településen közúti baleset történt.

A munkácsi rendőrök hamar a helyszínre érkeztek.

Kiderült: egy Skoda Superb személygépkocsi tolatás közben elütött egy gyereket, aki az út jobb oldalán kerékpározott.

A 6 éves  gyerek sérüléseket szenvedett, gyermekkórházba szállították.

A gépkocsivezető elhajtott a baleset helyszínéről. A rendőröknek azonban így is sikerült azonosítaniuk az elkövetőt, s azt is megállapították, hogy a 39 éves helyi lakos részeg volt a gázolás idején – számolt be az esetről a karpatinfo.net internetes portál.

(Képünk illusztráció)

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.