16°C
30°C

Gáspár névnapja

RETRO RÁDIÓ

15 éves lányok melleit fogdosták a brémai szabadvásáron

15 éves lányok melleit fogdosták a brémai szabadvásáron
WM
Szerző
WM
Létrehozva2018. 10. 30. 22:30
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Szinte már nincs olyan nyilvános fesztivál, rendezvény, amely után pár nappal ne attól lennének hangosak a német lapok, hogy migránsok molesztáltak nõket.

A brémai Freimarktról (szabadvásár) először az 1339-ben tesznek írásos említést, így ez az esemény Németország egyik legrégebbre visszanyúló rendezvénye. Az idei vásár azonban nem a kiállítók miatt marad sokak számára emlékezetes, hanem azért, mert a rendőrségnek öt különböző esetben is eljárást kellett indítania szexuális bűncselekmények elkövetése miatt. A szemtanúk lélekjelenlétének köszönhetően mind az öt ügyben sikerült a feltételezett elkövetőket őrizetbe vennie a rendőrségnek.

Egy 30 éves afgán férfit azt követően fogtak el a hatóságok, hogy egy gyanútlanul nézelődő nőnek fogdosni kezdte a mellét, majd a lába között is nyúlkálni kezdett.

Nem sokkal később egy 43 éves erősen ittas török férfi kezén is kattant a bilincs, ő két fiatal nő mellét tapizta. Egy fiatal szír migráns is rendőrkézre került, ő a dodzsemnél kezdte fogdosni két 15 éves lány keblét. A rendőrség közlése szerint három pakisztáni férfit is őrizetbe kellett venni, akik szintén a vásár területén fogdostak nőket.

A hatóságok kérik, hogy, akiket hasonló inzultus ért, azok jelentkezzenek a rendőrségen, a nyomozók szerint ugyanis könnyen lehet, hogy további olyan áldozatok is lehettek, akik nem mertek a történtekről beszélni.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.