RETRO RÁDIÓ

Ettől a hírtől omlott össze a meggyilkolt nagybányai kislány családja

Ettől a hírtől omlott össze a meggyilkolt nagybányai kislány családja
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 05. 11. 19:55

Az ötéves kislánnyal kegyetlenül végzett gyilkosa, a gyermek holttestét a testvérei találták meg.

Esterát múlt pénteken temették el, de rosszul vettek DNS-mintát a holttestéből, ezért nem találják a múlt hétfőn brutális kegyetlenséggel meggyilkolt 5 éves kislány gyilkosát. A nagybányai kislány holttestét ezért ki kell hantolni, addig ugyanis nem halad a gyilkos utáni nyomozás – írja a Maszol.

A portál azt is tudni véli, hogy a gyanúsítottak száma hat személyre szűkült, de a szakszerűen levett DNS-minták hiányában nem tudnak haladni a bizonyítással.

A kislány szülei kiborultak, azt nyilatkozták, hogy senki sem keresi őket. Az eset legjobban Estera két testvérét viselte meg, ők találták meg húguk holttestét egy üzem romos épületei között. A tettes megerőszakolhatta, megkínozhatta, majd megölte a kislányt. Fején egy hatalmas ütésnyom volt, ez okozhatta a halálát.

A romániai város polgármestere 10 ezer lej nyomravezetői díjat ajánlott fel, majd a Máramaros megyei PSD párt ezt további 30 ezer lejjel fejelte meg.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.