RETRO RÁDIÓ

Pokolgépes merénylet, rengetegen meghaltak

Pokolgépes merénylet, rengetegen meghaltak
ripost
Szerző
ripost
Létrehozva2018. 02. 24. 20:45

Sokan meghaltak, és megsebesültek a dél-jemeni Áden kikötõvárosban gépkocsiba rejtett pokolgépekkel elkövetett kettõs merényletben.

Szemtanúk szerint a kettős merénylet célpontja a terrorelhárító erők által használt egyik tábor volt Áden délnyugati részében.

Az ádeni Dzsumhuríja kórház vezetői elmondták, hogy öt holttestet szállítottak a kórházba, többségük katona volt, valamint számos sebesültet, közöttük polgári személyeket - írja az MTI.

A támadás elkövetését az Iszlám Állam terrorszervezet vállalta magára az általa működtetett Amak hírügynökségen keresztül.

A helyi lakosok két nagy detonációról számoltak be, szürke füst gomolygott a helyszínen, mentők szállították el a sebesülteket. 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.