RETRO RÁDIÓ

Mint egy rossz vicc: rendőrbuszon szöktek a migránsok

Mint egy rossz vicc: rendőrbuszon szöktek a migránsok
KF
Szerző
KF
Létrehozva2017. 10. 25. 22:15

Trükkös módon próbált az Egyesült Királyságba jutni két migráns, és már úgy érezték, minden akadályt leküzdöttek, de valójában hatalmas csalódás várt rájuk.

A két férfi még a franciaországi Arrasban szúrt ki magának egy brit rendszámú, nyugdíjasokkal teli buszt a parkolóban, majd az alkalmas pillanatot kihasználva elbújtak a busz motorja melletti térben. Két napig utaztak így az alvázon, majd mikor úgy ítélték meg, hogy a busz végleg megállt a brit területen, előmerészkedtek. Csak azt nem tudták, hogy a busz a Scotland Yard nyugdíjas detektívjeit vitte egy négy napos kirándulásra, és a rendőrség sportpályája volt a végállomás.

 

Így a két szudáni migránst 22 volt detektív és feleségeik vették körül, mikor kimásztak a busz alól. A két férfi kapott tőlük vizet és ételt is, majd a rendőrség őrizetbe vette őket, várhatóan hamarosan kitoloncolják őket az Egyesült Királyság területéről.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.