RETRO RÁDIÓ

Rejtélyes ügy: Elhagyatott kastélyban bukkantak rá az eltűnt édesapára

Rejtélyes ügy: Elhagyatott kastélyban bukkantak rá az eltűnt édesapára
RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2017. 09. 21. 00:40

A rendõrség szombat óta kereste azt az 57 éves szénásfalusi férfit, aki gombászni indult a közeli erdõbe. Tervérõl a lányának is szólt.

A rendőrség az eltűnésről érkezett bejelentést követően nagy erőkkel indult a férfi keresésére. Az akcióba bevonták a Bősi Központi Mentőszolgálatot, valamint számos önkéntes tűzoltót is. Hétfőn a belügyminisztérium egyik helikopterét is bevetették a keresés során.

A rendőrség végül Jabláncon, egy elhagyatott kastélyban lelt rá az eltűnt férfira, akit orvoshoz vittek

– tájékoztatta a Bumm portált Martina Kredatusová, nagyszombati rendőrségi szóvivő.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.