RETRO RÁDIÓ

Rendőrök lepték el az utcákat, mert egy társukat megkéselték

Rendőrök lepték el az utcákat, mert egy társukat megkéselték
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 08. 31. 17:20

A forgalmas utcán támadt rá egy ámokfutó egy rendõrre, a támadás után lezárták a környéket, a járókelõket biztonságos helyre juttatták.

A támadás Stockholm egyik központi részén, a Medborgarplatsen téren történt. A késelő a járókelők között elvegyülve lépett a rendőrhöz, és mindenfajta előzmény nélkül megsebesítette.

 

A rendőrség nagy erőkkel vonult ki a támadás helyszínére, a sebesült rendőrt kórházba szállították. A férfi nincs életveszélyben.

A támadót rövid időn belül elfogták: a nyilvánosságra hozott információk szerint a rendőrség ismerte a helyi férfit. Indítékáról azonban nem tudni részleteket.

A teret és környékét a helyszínelés idejére lezárták.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.