RETRO RÁDIÓ

Állig felfegyverzett rendőrök lepték el a panelházat, így rángatták ki az embereket

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 06. 04. 18:00

Számos másik házban házkutatást tartanak.

Tizenkét embert letartóztattak egy kelet-londoni panelházban. A rendőrség gyanúja szerint összefüggésbe hozhatóak a szombat esti terrortámadással.

A házat először rohamosztagosok körbevették, majd behatoltak és kirángatták a gyanúsítottakat. Arccal a földre fektették őket és megbilincselték mindet. A környék számos lakóingatlanában további házkutatások zajlanak.

A rendőrség megerősítette, hogy a London hídon történt gázolásos, illetve a közeli piac, a Borough Market környékén elkövetett késeléses támadásokban heten meghaltak, és a három elkövetőt a kivonuló fegyveres rendőri egységek agyonlőtték.

A Scotland Yard közleménye szerint a merényletben 48-an megsérültek, néhány sérült állapota súlyos, életveszélyes.

A sérültek között két rendőr van. Állapotuk súlyos, de nem életveszélyes - közölte vasárnap délutáni tájékoztatójában a Scotland Yard.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.