RETRO RÁDIÓ

Újabb áldozatot szedhet a Kék Bálna, küzdenek a 14 éves fiú életéért

L.Cs.
Szerző
L.Cs.
Létrehozva2017. 05. 05. 12:55

Megállíthatatlannak tûnik az interneten terjedõ õrület!

Rohammentő szállította kórházba azt a 14 éves argentin fiút, aki minden bizonnyal a Magyarországra is begyűrűző internetes őrületnek, a Kék Bálnának lehet a következő áldozata.

A halálos kihívás lényege, hogy a fiataloknak 50 feladatot kell teljesíteniük, a legvégső pedig mindig ugyanaz: véget kell vetni életüknek.

A The Sun szerint a fiú magatehetetlenül feküdt a fürdőszoba padlóján, amikor édesanyja rátalált. Bár a tini nevét nem hozták nyilvánosságra, annyit tudni lehet, hogy az egyik közösségi oldalon beismerte, hogy csatlakozott a Kék Bálna-kihíváshoz, később pedig egy aggasztó szelfit is közzétett, a következő bejegyzés kíséretében:

"Most búcsúzom, szerettelek titeket"

A válságos állapotban lévő fiú édesanyja később zokogva adott interjút az egyik helyi lapnak. Elmondta, hogy bár tudott a "játékról", sosem gondolta volna, hogy imádott gyermeke is csatlakozik a tébolyhoz.

"Amikor beszélgettünk róla, azt mondta, esze ágában sincs kipróbálni, mert egy sátáni őrületnek tartja. Mégis megtörtént a baj"

- sóhajtott Monica, aki már csak az orvosokban bízik.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.