RETRO RÁDIÓ

Borzalmas felvétel: élőben közvetítette öngyilkosságát a férfi

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 05. 15. 21:15

A férfiképtelen volt elviselni, hogy barátnõje elhagyta: az utcán gyújtotta fel magát.

A memphisi rendőrséget szombaton délelőtt értesítette több ember is arról, hogy egy férfi felgyújtotta magát az utcán, és öngyilkossági kísérletét élőben közvetíti a Facebookon.

 

Mikor a mentők kiértek, Jared McLemore még élt, bár válságos állapotban szállították kórházba, ahol másnap meghalt. Egy másik férfi is égési sérüléseket szenvedett: megpróbálta eloltani a McLemore ruháján terjedő lángokat. Õt orvosi ellátás után ki is engedték a kórházból.

Az öngyilkos férfit korábbi barátnője azonosította: Alyssa Moore elmondta, hogy ex-barátja rendszeresen verte őt, és többször megfenyegette, hogy megöli. A nő már nem bírta tovább a megalázó kapcsolatot, és elhagyta McLemore-t, aki ezért öngyilkosságba menekült.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.