1°C
8°C

Bertold, Marietta névnapja

RETRO RÁDIÓ

Hiába zokogott segítségért a villamoson, megerőszakolták a lányt

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 03. 17. 11:55

A 22 éves lányt egy melbourne-i villamoson kezdték el zaklatni, az utasok azonban egyáltalán nem figyeltek a segélykiáltásaira.

A 49 éves Jamie Macarthur csütörtökön kezdte el zaklatni áldozatát a villamoson, majd amikor a nő egy kórháznál leszállt, hogy elmeneküljön előle, követte. Az áldozat megpróbált a kórházba bejutni, hogy lerázza a férfit, ő azonban elrángatta a bejárattól, majd csókolgatni kezdte és megerőszakolta.

A nőt végül a kórház biztonsági szolgálata mentette meg a támadótól, akinek akkor még sikerült elmenekülnie a helyszínről. A rendőrség azonban még aznap este elfogta, és másnap már bíróság elé is állt, az eljárás jelenleg is tart - írja a news.com.au.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.