RETRO RÁDIÓ

Fura szerelmet talált a pornóra éhes betörő a szexshopban

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 02. 27. 18:20

Angliában törtek be egy szexshopba, ahonnan a tolvaj a drága szexjátékok közül csak egy dolgot vitt el. Persze elõtte megnézett egy filmet.

A férfi az angliai Greater Manchester egyik szexshopjába tört be a tetőn keresztül. A tízezer font értékű holmi nem érdekelte, csak a pornó, amit a pulton lévő számítógépen nézett meg - írja a Mirror.

Miután végzett, magához vett egy Heidi Lauritsen felfújható guminőt, és vele távozott a helyszínről.

“Nem kell betörni hozzánk, elég olcsók vagyunk" – mondta a tulajdonos, akinek a tető javíttatása sokkal többe került, mint a lopott holmi pótlása.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.