RETRO RÁDIÓ

Eszement autós üldözés: 11 éves tinit kergettek a rendőrök

R.A.
Szerző
R.A.
Létrehozva2017. 02. 18. 22:40

11 éves fiút üldöztek a rendõrök százhúsz kilométeren át, miután elkötötte apja kocsiját egy veszekedés után. A fiút hosszas üldözés után tudták csak megállítani.

Szombaton a németországi Rajna-vidék-Pfalz tartományban három rendőrautó segítségével sikerült csak megállítani az elszabadult tinit.

Apja kocsijába pattant be a családi veszekedést követően és kezdett eszement száguldásba. Luxemburgi otthonukból indult az ámokfutásra a 11 éves fiú, majd amikor a rendőrök igazoltatni akarták Landstuhl mellett, egyszerűen tovább hajtott az autópályára – számolt be az MTI.

Három rendőrautó vette üldözőbe, akiket már erősítésnek hívtak, hogy megfogják a renitens fiatalt. Százhúsz kilométeren át tartó száguldás után sikerült csak megállítaniuk a járművet.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.