RETRO RÁDIÓ

Vérfagyasztó: Áldozata levágott fejével mászkált a drogdíler - Videó

Vérfagyasztó: Áldozata levágott fejével mászkált a drogdíler - Videó
SZB
Szerző
SZB
Létrehozva2016. 12. 24. 23:50

A heroinfüggõ férfi hidegvérrel feldarabolta a holttestet. Volt szeretõje segített neki.

Az utcai térfigyelő kamerák megörökítették, amint két gyilkos emberi testrészeket cipel az utcán Montrose-ban - írja a Daily Record. Steven Jackson és Michelle Higgins egy hátizsákban és egy bőröndben szállították el az éj leple alatt Kimberley MacKenzie tetemének darabjait.

A férfi még tavaly októberben végzett brutálisan a 37 éves nővel, de a felvételeket csak most hozták nyilvánosságra. Legkevesebb 11-szer fejbe verte kalapáccsal, és 40-szer megszúrta az áldozatát. Másnap a nő holttestét segítőjével 12 darabra vágták. Törzsét és lábszárait utcai kukákba hajították. Fejét és combjait táskákba pakolva vitték át egy másik házba, hogy elrejtsék. Ez látható a vérfagyasztó kamerafelvételen:

A livingstoni bíróság nem látta bizonyítottnak, hogy Michelle Higgins is részt vett a gyilkosságban, de segített egykori szeretőjének a holttest feldarabolásában és eltüntetésében. A nyomozás alapján az áldozat is szerelmi viszonyban volt a gyilkossal.

Jackson volt a város egyik leghírhedtebb drogdílere. Ha a vevőnek nem volt pénze, gyakran elfogadott szexuális szolgáltatásokat is a drogokért cserébe - derül ki a The Evening Telegraph cikkéből.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.