RETRO RÁDIÓ

Videóra vette vad orgiáját a diákjával szexelő tanárnő!

Videóra vette vad orgiáját a diákjával szexelő tanárnő!
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2016. 09. 07. 19:00

Az állítólag boldog házasságban élõ pedagógus saját maga küldte el tanítványának az erotikus felvételt. Meg volt róla gyõzõdve, hogy megússza botrányos kéjelgését. Tévedett...

A durva szexbotrányba keveredett tanárnőt saját diákjai buktatták le, miután vad orgiát rendezett fiatalkorú tanítványával - számolt be róla a Daily Star.

Az évek óta házasságban élő pedagógus kéjelgéséről készült titkos videó ugyanis azonnal elterjedt a közösségi oldalakon.

Már több ezren látták mióta nyilvánosságra került! Köztük természetesen a kéjenc asszony döbbent diákjai is.

Így történhetett, hogy a botrányos szexvideó a rendőrség birtokába került, a 33 éves tanárt pedig azonnal letartóztatták. A nyomozás során az is kiderült, hogy a perverz nő saját maga vette fel a szenvedélyes menetet, a videót pedig azonnal el is küldte fiatal szexpartnerének.

Könnyelműsége miatt azonban súlyos árat kell fizetnie: azonnal kirúgták, ráadásul szexuális zaklatással vádolják, és a börtönbüntetés mellett több millió forintos bírságra számíthat.

Arról egyelőre nincs pontos információ, hogy ki szivárogtatta ki az erotikus felvételt, ám nem kizárt, hogy a molesztált 14 éves diák állt rajta bosszút.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.